Про оплату

Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» та «Justin» та у кур’єра

Сплатіть вартість замовлення та комісію кур’єрській службі за готівковий платіж (+ вартість доставки для замовлень до 3 500 грн, якщо ви обрали кур’єрську доставку або доставку у відділення «Нова пошта», та до 1 500 грн, якщо ви обрали доставку «Justin»), після того як оглянете товари у відділенні.

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

Оберіть оплату «Банківською карткою» під час оформлення замовлення. Після перевірки даних замовлення, ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи.

Введіть:

  • номер картки
  • термін дії картки
  • CVV/CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити». Після цього на сторінці буде відображена інформація про статус оплати. Сторінка онлайн оплати захищена сертифікатами безпеки. Для цього ми використовуємо платіжний сервіс Novapay з технологією захисту даних в мережі інтернет. Якщо сума вашого замовлення складає менше 3 500 грн для кур’єрської доставки і доставки у відділення “Нова пошта” та 1 500 грн для доставки до відділення “Justin”, при отриманні замовлення ви додатково сплачуєте вартість доставки.

Про доставку

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Кур’єрська доставка по всій Україні та Києву

Ви можете оформити кур’єрську доставку «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 5 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один з товарів в замовленні відсутня на основному складі, доставка може зайняти від 2 до 7 днів. Якщо сума вашого замовлення перевищує 3 500 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення та оплачується згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Доставка до відділення «Нова пошта» по всій Україні та Києву

Ви можете оформити доставку у будь-яке зручне для вас відділення «Нова пошта» по всій Україні

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один із товарів у замовленні відсутній на основному складі, доставка може зайняти від 2 до 7 днів. Якщо сума вашого замовлення перевищує 3 500 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Адресна доставка «Укрпошта» по всій Україні і Києву

Ви можете замовити адресну доставку «Укрпошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 5 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один з товарів у замовленні відсутній на основному складі, доставка може зайняти до 7-10 днів.

Доставка замовлень від 1 500 грн здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в інших випадках залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії-відправника.

Комісія за доставку замовлення післяплатою згідно з тарифами “Укрпошта”. (1% від суми, але не менше 5 грн).

Доставка до відділення «Justin» по Україні та Києву

Ви можете отримати замовлення в одному з 500 відділень Justin. Більшість відділень зручно розташовані у супермаркетах та торгівельних центрах.

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо один із товарів у замовленні відсутній на основному складі, доставка може зайняти від 2 до 7 днів.

Ми доставляємо усі замовлення від 1 500 грн безкоштовно. Клієнт оплачує доставку замовлень на суму до 1 500 грн відповідно до тарифів «Justin».

Після оформлення замовлення

Ми оперативно проінформуємо вас про наявність товару, комплектації і відправлення замовлення за допомогою смс повідомлення.

Якщо на основному складі не виявиться товару із вашого замовлення, ми доставимо його з одного з регіональних складів. Термін підготовки такого замовлення может скласти до 7 днів. Як тільки замовлення буде зібране, ми одразу повідомимо вам у sms-повідомленні та на email.

Авторизация
Регистрация