Компанія ENSOF - це

група компаній, що працюють у кількох напрямках. Фундамент, що лежить в основі нашої діяльності, це освіта.

Безперечно, ENSOF - це компанія новатор, лідер у галузі освіти, перша компанія, що свого часу інтегрувала цифрові засоби в освітнє середовище України.

Завдяки сформованому та представленому ексклюзивно в Україні штату R&D, компанією впроваджений системний комплексний підхід, на основі розробленого концепту «Атмосферного класу» - у якому передбачено абсолютно нові освітні рішення до розвитку таких основних напрямків:

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

ВИСОКІ ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ КІНЦЕВОГО ПРОДУКТУ
Підтверджене сертифікатами ISO 9001, ISO 14001

МОЖЛИВІСТЬ АДАПТАЦІЇ РІШЕННЯ ПІД ЛОКАЛЬНИЙ CURRICULUM

ВИКОРИСТАННЯ КОНЦЕПЦІЇ АТМОСФЕРНОГО КЛАСУ НА ВСІХ ЕТАПАХ

КОНЦЕПЦІЯ
«АТМОСФЕРНИЙ КЛАС»

-------

ВІДПОВІДНІСТЬ

-------
  • ІДЕЯ
  • УЗГОДЖЕННЯ
  • РОЗРОБКА МЕТОДОЛОГІЇ
  • РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ
  • ПОШУК І СТВОРЕННЯ
  • КОМПОНЕНТІВ ВИРОБНИЦТВО
  • ДОСЛІДНОГО ЗРАЗКА ТЕСТУВАННЯ
  • ГОТОВИЙ ПРОДУКТ

ОСВІТНЯ СИСТЕМА

МОТИВОВАНИЙ УЧЕНЬ

•-------•

УСПІШНИЙ ВЧИТЕЛЬ

•-------•

ЗАДОВОЛЕНІ БАТЬКИ

З ОГЛЯДУ НА КОМПЛЕКСНИЙ І СИСТЕМНИЙ ПІДХІД В НАШІЙ КОМПАНІЇ МИ МАЄМО МОЖЛИВІСТЬ ПРОВОДИТИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОМАНІТНИХ ОСВІТНІХ ПРОДУКТІВ ЗАЛЕЖНО ВІД ОСВІТНІХ ПРОГРАМ КРАЇНИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ.

Інклюзія. Набори для дітей з ООП

Дидактичні матеріали для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Наші набори створені для тестування, формування та покращення навичок 6 сфер розвитку дитини (когнітивної, логопедичної, соціальної, сенсорної, побутової та фізичної). Дидактичні та методичні матеріали розроблені за принципами Прикладного аналізу поведінки (ABA – applied behavior analysis). Матеріали створювала команда спеціалістів, сертифікованих за кращими міжнародними практиками. Апробовані у власному інклюзивно-ресурсному центрі «А-Вектор» (потрібно гіперпосилання на сайт А-Вектору), а також у десятках шкіл та дитячих садків.

Скачати каталог

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Для розвитку навичок

усіх сфер розвитку дитини (когнітивної, логопедичної, соціальної, сенсорної, побутової та фізичної)

СТЕМ для школи

Кабінети природничих наук та STEAM-кабінети – високоякісне традиційне лабораторне обладнання, дидактичні та методологічні матеріали для вчителів. Ми забезпечуємо потреби учнів та вчителів у обладнанні для вивчення фізики, хімії, біології, географії та математики. Наші лабораторні набори зрозумілі вчителям та цікаві учням. Обладнання відповідає всім стандартам МОН та вже довело свою ефективність у 6 000 класах в українських та закордонних школах.

Скачати каталог

Для дітей 10-17 років

Для навчання та поглиблення знань

з фізики, хімії, біології, географії та інших природничих наук

СТЕМ для початкової школи

Облаштуйте дітям наукову лабораторію вдома! З допомогою комплексу «Сенсоріум» ваші діти зможуть виконувати справжні наукові експерименти та опанувати базові закони природничих дисциплін вже у молодшій школі. Комплекс «Сенсоріум» - складається з трьох елементів - цифрової лабораторії, набору лабораторного обладнання та віртуального вчителя, з допомогою якого дитина відтворить вдома цікаві та захоплюючі експерименти. Починати системно вивчати природничі дисципліни – можна навіть в дитячому садку та початковій школі!

Скачати каталог

Для дітей молодшого шкільного віку (6-10 років)

Для формування базових знань

з фізики, хімії, біології, географії та інших природничих наук

Атмосферна школа

Наш проект у галузі дистанційної освіти. Працюючи над Атмосферною школою (додати гіперпосилання на сайт школи) ми створили такі навчальні матеріали, які допомагають учню не лише отримати якісну освіту, але й мотивують дитину до подальшого навчання. Навчання відбувається на платформі, що визнана міжнародними стандартами дистанційної освіти, а навчальна програма повністю відповідає програмі очної школи, що затверджена МОН. Ми створили 4484 відеопрезентації, які стисло та влучно пояснять необхідний матеріал уроку за 15 хвилин; 13 675 тестів для самоперевірки, які допоможуть підготуватися до контрольних і підвищити оцінку та 7 821 інший навчальний елемент за бажанням учня дозволять поглибити знання з будь-якої теми. Ми приділили особливу увагу вивченню природничих наук та відзняли більше 233 лабораторних і практичних робіт, які наочно демонструють матеріал і дозволяють дитині стати учасників віртуального експерименту. Ми пишаємося тим, що кількість наших учнів росте з кожним днем і всі вони мають змогу отримати якісну і доступну освіту з будь-якої точки світу.

Спробувати ДЕМО

Для учнів 5-11 класів

Для здобуття повної середньої освіти

за програмою МОН для очної школи

ми в цифрах

ENSOF – це

10 років
у сфері освіти

6000+
оснащених шкільних кабінетів

10000+
вчителів пройшли навчання

5
країн що високо оцінили наш продукт

2021

Компанія ENSOF створює роздрібний інтернет-портал з власною лінійкою розвивальних дидактичних ігор для дітей віком від 1 до 10 років. Використання продуктів вдома, за межами школи, дає можливість отримувати якісні знання не залежно від місця проживання та навчання. З успіхом представили свої досягнення на Qatar Digital Learning Summit Стали членом престижної організації «Міжнародна рада дистанційної освіти»

2020

Єдина освітня компанія з України, що представила свої новітні розробки на міжнародній освітній виставці GESS DUBAI 2020

2019

Кількість оснащених кабінетів компанією ENSOF тільки в Україні сягає 3000, а кваліфікацію з використання освітніх продуктів отримало більше 6000 вчителів. Тож компанія вирішує надати більшої кількості дітей доступ до якісної освіти і створює дистанційну Атмосферну школу

2018

Компанія здійснила оснащення 35 предметних кабінетів в Білорусі в рамках проєкту World Bank "Модернізації системи освіти Республіки Білорусь" та отримала лист з позитивним відгуком від замовника

2017

Після організації роботи власного інклюзивного центру А-Вектор у 2017 році, кількість створених та адаптованих освітніх продуктів в Україні сягає 150 наборів під ТМ Interschool, серед яких інклюзивні рішення

2016

Компанія реалізовує великий міжнародний проєкт MCC (MCA) в Грузії

2015

З 2015 компанія ENSOF позиціонує себе як науково виробниче підприємство та організовує повністю українське виробництво та виводить на ринок лінійку традиційних лабораторних наборів Interschool з природничих дисциплін

2013-2014

Активна участь у реалізації національного освітнього проєкту "Відкритий світ"

2011-2012

У 2011 році компанія співпрацювала з Міністерством освіти і науки України та Світовим банком над виконанням масштабного проекту «Рівний доступ до якісної освіти»

2010

Компанія ENSOF розпочала свою освітню діяльність у 2010 році з адаптації та інтеграції цифрових вимірювальних комплексів у кабінети природничих дисциплін. Отримання інформації з навколишнього середовища в цифровому вигляді через використання сучасних освітніх інструментів підвищило рівень та якість оснащення шкільних кабінетів в Україні

Ми вже понад 10 років працюємо у сфері освіти і готові поділитися нашими здобутками для Вас і Ваших дітей. Адже в кінці кінців, саме освіта наших дітей і є ключовою складовою їхнього успіху.

Наша продукція

Нас знають не тільки в Україні

Authorization
Registration