Про нас

Компанія ENSOF - це

група компаній, що працюють у кількох напрямках. Фундамент, що лежить в основі нашої діяльності, це освіта.

Безперечно, ENSOF - це компанія новатор, лідер у галузі освіти, перша компанія, що свого часу інтегрувала цифрові засоби в освітнє середовище України.

Завдяки сформованому та представленому ексклюзивно в Україні штату R&D, компанією впроваджений системний комплексний підхід, на основі розробленого концепту «Атмосферного класу» - у якому передбачено абсолютно нові освітні рішення до розвитку таких основних напрямків:

•Кабінети природничих наук та STEAM-кабінети – високоякісне традиційне лабораторне обладнання, сучасні навчальні цифрові лабораторії, дидактичні та методологічні матеріали для вчителів.

•Дошкільна освіта і Початкова школа – дидактичні матеріали, інноваційні рішення для молодшої школи – цифрова лабораторія, методологічні матеріали.

•Професійно-технічна освіта – лабораторне та демонстраційне навчальне обладнання профільного напрямку.

•Інклюзія – дидактичні матеріали для тестування та формування 6 сфер розвитку дитини, розроблені за методикою Прикладного аналізу поведінки (ABA – applied behavior analysis); програма «Індивідуальна траєкторія розвитку».

2021

Компанія ENSOF створює роздрібний інтернет-портал з власною лінійкою розвивальних дидактичних ігор для дітей віком від 1 до 10 років. Використання продуктів вдома, за межами школи, дає можливість отримувати якісні знання не залежно від місця проживання та навчання.

2020

Єдина освітня компанія з України, що представила свої новітні розробки на міжнародній освітній виставці GESS DUBAI 2020

2019

Кількість оснащених кабінетів компанією ENSOF тільки в Україні сягає 3000, а кваліфікацію з використання освітніх продуктів отримало більше 6000 вчителів. Тож компанія вирішує надати більшої кількості дітей доступ до якісної освіти і створює дистанційну Атмосферну школу.

2018

Компанія здійснила оснащення 35 предметних кабінетів в Білорусі в рамках проєкту World Bank "Модернизації системи освіти Республіки Білорусь" та отримала лист з позитивним відгуком від замовника.

2017

Після організації роботи власного інклюзивного центру А-Вектор у 2017 році, кількість створених та адаптованих освітніх продуктів в Україні сягає 150 наборів під ТМ Inteschool, серед яких інклюзивні рішення.

2016

Компанія реалізовує великий міжнародний проєкт MCC (MCA) в Грузії.

2015

З 2015 компанія ENSOF позиціонує себе як науково виробниче підприємство та організовує повністю українське виробництво та виводить на ринок лінійку традиційних лабораторних наборів Interschool з природничих дисциплін.

2013-2014

Активна участь у реалізації національного освітнього проєкту "Відкритий світ"

2011-2012

У 2011 році компанія співпрацювала з Міністерством освіти і науки України та Світовим банком над виконанням масштабного проекту «Рівний доступ до якісної освіти».

2010

Компанія ENSOF розпочала свою освітню діяльність у 2010 році з адаптації та інтеграції цифрових вимірювальних комплексів у кабінети природничих дисциплін. Отримання інформації з навколишнього середовища в цифровому вигляді через використання сучасних освітніх інструментів підвищило рівень та якість оснащення шкільних кабінетів в Україні.

Всі свої розробки ми тестуємо на базі навчальних закладів, окрім цього ми маємо власний інклюзивний центр А-Вектор, який розробив понад 65 інклюзивних наборів для розвитку дітей у шести сферах розвитку – когнітивній, фізичній, сенсорній, соціальній, побутовій та логопедичній.​

Компанія ENSOF вже понад десять років працює у сфері освіти, зокрема, на міжнародному ринку. Ми маємо позитивні відгуки про наші проєкти в Білорусі, Вірменії, Грузії.​

ми в цифрах

ENSOF – це

10 років
у сфері освіти

3000+
оснащених шкільних кабінетів

6000+
вчителів пройшли навчання

5
країн що високо оцінили наш продукт

Наша продукція

Нас знають не тільки в Україні

Authorization
Registration